Profesyonel Site Yöneticiliği Kursu

Profesyonel Site Yöneticiliği Kursu !!! Kursumuz Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığından ve Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü’nden aldığı izinle sektöründe ilk Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitimlerine başlamıştır. Site ve Apartman yöneticiliği kursumuzda dersler alanında uzman ve tecrübeli öğreticiler tarafından verilmektedir.

Günümüzde inşaat sektörünün ilerlemesi, gelişmesi küçük müstakil evlerden apartmanlara, sitelere ve son on yıldır yeni bir yaklaşım olan gayrimenkul projelerine (konut, ofis, AVM’nin bir arada olduğu karma projelere) geçiş olmuştur. Ulaşım vb. nedenlerle gayrimenkul projelerinde alışveriş, güvenlik, sosyal vb. ihtiyaçları karşılayacak hizmetlerin sunulması fark yaratan bir unsurdur. Bu hizmetlerin profesyonel biçimde yönetilmesi hem yapılan yatırımın geri dönüşü hem de gayrimenkulün değerini korumak için bir zorunluluktur.

Ülkemizin her yıl yaklaşık 600.000 yeni konut ihtiyacı olduğu gerçeği ile baktığımızda “bina ve toplu yapı yönetiminin” profesyonelleşmesi kaçınılmazdır. Yetkin insan kaynağı ve hizmet kalitesinin öne çıktığı bu iş kolunda yalnız sosyal tesislerin ve ortak alanların yönetimi değil aynı zamanda binalardaki enerji, su ve atıkların verimli yönetimi de önem kazanmaktadır. Gayrimenkul projelerindeki hizmetlerin vaz geçilmez bir parçası olan güvenlik hizmetleri bina ve site giderlerinde önemli bir paya sahiptir. Gerek güvenlik gerekse diğer hizmetlerin düşük maliyetlerle sunulması, uzun dönemli borçlanma ile ev sahibi olacak kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu nedenle hizmet odaklı, çözüm üreten, yetkin, iletişimi güçlü ve bütün bunları en uygun maliyetle yapacak “Bina ve Toplu Yapı Yöneticileri” ihtiyacı oluşmaktadır.

Bu sertifika programı, gayrimenkul projelerindeki ihtiyaçları doğru tespit ederek, uygun maliyetle kaliteli hizmeti sunumunu sağlayacak, gelir – gider dengesini yönetecek ve güçlü iletişim ile yapılan çalışmaları etkili anlatabilecek profesyonel bina ve toplu yapı yöneticileri yetiştirmek üzere hazırlanmıştır.

 

Vektörel grup uzaktan eğitim merkezi olarak Site yöneticiliği eğitimi vermekteyiz. Derslerimiz tamamen uzaktan olacaktır.. Gündelik yaşantınızı aksatmadan istediğiniz zamanda, mekanda eğitimlerinizi tamamlıyorsunuz.42 saat eğitiminiz oluyor. Yaklaşık1 (iki buçuk) aylık bir eğitim dönemiz olacaktır. Eğitim döneminizden sonra Ankara bir sınav yapılacaktır.
Sınavdan 50 puan ve üzeri alan öğrenciler başarılı olacaktır. Başarılı olan kursiyerler MEB onaylı Site Yönetimi Sertifikası almaya hak kazanacaklardır.Site yönetimi sertifikası ile site ve apartman yönetimi adına yapılabilecek bütün işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceksiniz.

NEDEN VEKTÖREL GRUP’TA UZAKTAN EĞiTiM İLE EMLAK DANIŞMANLIĞI KURSU?

1. MEB’e bağlı 12 yıllık güvenilir bir eğitim kurumu olması,
2. Tartışmasız Türkiye’nin en büyük ve en iyi alt yapısına sahip uzaktan eğitim siteminin olması,
3. En önemlisi Kaliteli eğitim veriyor olması,
4. Eğitim tamamlandıktan sonra 2 yıl eğitimlerin videolarına ücretsiz izlenebilir olması,
Vektörel Grup Uzaktan Eğitim Site Yöneticiliği Eğitimleri Hakkında Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ