Site Yöneticiliği Kursu - 0312 945 70 80 & 0850 333 80 70|bilgi@uzaktanegitim.com

Kursiyer Görüşleri

Kursiyer Görüşleri

Esra Güllütaze

Kursiyer Görüşleri|

Merhaba, Babam için bilgi almak istiyorum. Kursa katılım için herhangi bir yaş sınırı var mıdır ? Özel olarak katılım şartı istiyor musunuz ?

Özgür İpek

Genel, Kursiyer Görüşleri|

Site yöneticiliği eğitiminin uzaktan verildiğini ilk defa görüyorum. Ben çok araştırma yaptım uzaktan bu eğitimi veren bir kurum bulamamıştım. Çok yoğun bir tempoda çalıştığımız için örgün eğitime gidip gelmek oldukça zor oluyor.  Devam zorunluluğu olduğu için çok sıkıntı. Uzaktan eğitime kayıt olmak istiyorum ? Neler yapmalıyım ? Herhangi bir katılım şartı var mıdır ?

Ömer Karaduman

Kursiyer Görüşleri|

Merhaba, Uzun zamandır emlak ve site yöneticiliği işleri ile uğraşıyorum. Site yöneticiliği sertifikam yok. Sertifika almak istiyorum. Antalya da yaşıyorum eğitimler uzaktan olduğu için katılabiliyorum galiba ? Katılım şartları nelerdir ? Nasıl bir eğitim olacak bilgi verebilir misiniz ?

Ayşe Koçyiğit

Kursiyer Görüşleri|

Merhaba, Site yöneticiliği sertifikası almak istiyorum. Araştırma yaptım bir çok yerde örgün eğitim var uzaktan eğitim yok. Benim örgün eğitime katılmaya vaktim yok açıkçası. Kursunuza kayıt olmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz ?